Przedszkole 177

OVERVIEW

The site przedszkole177krakow.pl presently has an average traffic ranking of zero (the smaller the more traffic). We have traversed twenty pages within the web site przedszkole177krakow.pl and found zero websites associating themselves with przedszkole177krakow.pl. There is one social networking sites linked to this website.

PRZEDSZKOLE177KRAKOW.PL TRAFFIC

The site przedszkole177krakow.pl is seeing varying amounts of traffic in the past the year.
Traffic for przedszkole177krakow.pl

Traffic ranking (by month) for przedszkole177krakow.pl

Traffic ranking by day of the week for przedszkole177krakow.pl

WHAT DOES PRZEDSZKOLE177KRAKOW.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of przedszkole177krakow.pl Mobile Screenshot of przedszkole177krakow.pl Tablet Screenshot of przedszkole177krakow.pl

PRZEDSZKOLE177KRAKOW.PL SERVER

We revealed that a lone page on przedszkole177krakow.pl took three thousand one hundred and sixty-three milliseconds to stream. We could not detect a SSL certificate, so therefore I consider przedszkole177krakow.pl not secure.
77.55.105.135

We discovered that przedszkole177krakow.pl is employing the Apache/2 server.

Przedszkole 177

PARSED CONTENT

The site has the following on the site, "Wyprawka przedszkolaka w roku szkolnym 20152016." I noticed that the web site also said " Bardzo prosimy aby dzieci z grup I i II przyniosły do przedszkola." They also stated " Piżamę podpisaną imieniem i nazwiskiem. Poszwę na kocyk wymiary koca150x200, małą poduszkę. Komplet odzieży na zmianę majteczki, bluzka, getry lub spodnie, rajstopy. W miarę możliwości artykuły higieniczne papier toaletowy, chusteczki higieniczne suche i mokre, mydło w płynie hypoalergiczne." The meta header had Przedszkole as the first keyword.

ANALYZE MORE BUSINESSES

Witaj na naszej stronie! Przedszkole 18 w Gdyni

Twoje pociechy w najlepszych rękach. Indywidualne podejście do każdego dziecka. Ul Krawiecka 35, 81-178 Gdynia,. Witamy serdecznie na stronie internetowej naszego przedszkola. Mamy nadzieję, że znajdą tu Państwo wiele ciekawych informacji o naszym przedszkolu, bieżących wydarzeniach i programie nauczania. Wydział Edukacji Urzędu Miasta Gdyni.

Przedszkole189 na Wierzbnie , warszawskiej dzielnicy Mokotów

Serdeczne życzenia dla wszystkich tatusiów od każdej córeczki, każdego z synusiów. Gorące uściski i słodkie buziaki, najlepsze życzenia składają dzieciaki. Zapraszamy wszystkich Tatusiów na szalone zabawy w przedszkolnym ogrodzie z okazji Dnia Ojca w środę, 24. Słoneczka i Jeżyki zapoznają się ze szkołą. 23 czerwca 2015 godz 10. 00 zapoznajemy się ze Szkoła Podstawową nr 202.